Światowy Dzień Książki 2011

Wypatruję kwietnia z utęsknieniem. Po pierwsze z powodu odczuwalnej wiosny (nie w tym roku…), po drugie z powodu moich imienin;), a po trzecie czekam na Dzień Książki!

Od lat korzystałam z promocji w Empiku 2 za 3, skompletowałam już nawet tegoroczne trójki. Niestety, wygląda na to, że w tym roku, chcąc nabyć 3 książki, będę musiała za 3 zapłacić (chyba, że zdecyduję się na e-booki; nie, nie zdecyduję się). Empik dorzuca do zakupów książkowych powyżej 20zł nowość autorstwa Moniki Szwai i to ich cała, wielka promocja… Jestem rozczarowana. Skorzystać nie zamierzam.

Liczę, że może jakieś inne księgarnie, czy wydawnictwa zorganizują coś fajnego dla moli książkowych. Ktoś coś wie na ten temat? Proszę się podzielić:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Światowy Dzień Książki 2011

 1. bez_portek pisze:

  spokojnie, daj szanse empikowi, jeszcze ma czas na ogłoszenie tradycyjnej już promocji 3 za 2

 2. anaman pisze:

  Pytałam w salonie i niestety w tym roku tej promocji nie będzie…

 3. naturegirl pisze:

  Kiepsko, kiepsko w tym roku. Z żadnej księgarni netowej też nie dostałam informacji o jakichś szczególnych promocjach. Szkoda, wielka szkoda. Dobrze, że ostatnimi czasy jakoś sporo jest różnych konkursów, gdzie można wygrać książki albo bony. Faktem jest jednak, że światowy dzień książki powinien być szczególny i księgarnie też powinny go uczcić godnie.

 4. basia-michal pisze:

  Empik i w tym roku będzie organizował swoją promocję w trochę zmienionej formule. Nie będzie trzeba, jak dotychczas, zbierać 3 książek w zbliżonych cenach, żeby uzyskać maksymalny rabat 33% (ja tak robiłem ;)). Szczegóły na stronie: http://www.empik.com/swiatowy-dzien-ksiazki

 5. anaman pisze:

  Dzięki z ainformacje, jeszcze zdążyłam skorzytać. Promocja całkiem niezła, szkoda, że tak mało medialna i tak krótko trwa;P To sobie ponarzekałam;P

 6. dededan pisze:

  Zapraszam do odbioru nagrody 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *